O nás

Zveme vás do světa MOBIOLA

Do světa jednoduchosti, kvality a
přijatelných cen

Spolehlivý partner

Značka MOBIOLA vznikla původně ve Španělsku. Později se dostala také na trh v České a Slovenské republice formou lokální distribuce. V roce 2016 přešla značka MOBIOLA do rukou slovenských majitelů. Nás.

Centrála společnosti je v Ostravě a od roku 2019 máme pobočku i na Slovensku v Žilině. MOBIOLA je tak aktuálně lokální česko-slovenskou značkou, působící ve více zemích Evropy. 

Image
Image
Naše produkty

V MOBIOLE reagujeme na technologický progres a v naší sekci smart produktů se snažíme lidem dodat aktuální řešení za rozumné ceny.

Vnímáme však také druhou stranu mince. Máme nekonečno možností jak navázat kontakt s druhou osobou. Komunikujeme mezi sebou formou textu, emotikony nebo selfies. Ztrácíme čas sledováním životů jiných a ten svůj zapomínáme. Jsme lákadlem pro různé kybernetické útoky. Vytrácí se člověčina a základní význam komunikace.

Pro lidi a momenty, na kterých záleží

V MOBIOLE jsou lidé na prvním místě. Posloucháme potřeby společnosti a našich zákazníků, a proto vývoj našich komunikačních zařízení tomu přizpůsobujeme.

Nabízíme kvalitní, jednoduchá a praktická komunikační zařízení za přijatelnou cenu. Díky nim se můžete odstřihnout z neautentického světa 24/7 konektivity, ale současně zůstat v lidském kontaktu a mít pocit kontroly v tomto složitém světě.

Image

Mobiola worldwide s.r.o.

Českobratrská 692/15
702 00 Ostrava
Česká republika

IČO: 06490557
DIČ: CZ06490557

Najdete nás na sociálních sítích
Nenechte si ujít žádnou novinku
Souhlasím se Zásady ochrany osobních údajů