Spolupráce pro firmy

Jsme výrobcem tlačítkových mobilních telefonů vlastní značky s 10 letou historií, které velkoobchodně prodáváme v 7 zemích Evropy. Silné zastoupení máme kromě ČR a SR v zemích jako Španělsko, Bulharsko, Polsko, Maďarsko a Malta. Kromě toho jsme distributorem cenově dostupných SMART zařízení dalších značek.

Image
Image

Naším cílem je vyrábět produkty, které přinášejí rovnováhu a kvalitu do života lidí. V našem portfoliu najdete jednoduché telefony pro děti, praktickou klasiku pro starší i cenově přijatelné smartfony a tablety.

Proč se vyplatí s námi spolupracovat?

Osobní přístup

Jako náš partner budete mít k dispozici svého obchodního zástupce, který se vám osobně věnuje. Pomůže vám s objednávkou a rychle dokáže vyřešit vaše požadavky, problémy a případné reklamace. O našich výhodných nabídkách se dozvíte jako první formou pravidelného Newslettru.

Rychlé doručení a prodloužená záruka

Objednávky přijaté v pracovní dny do 12:00 hod. doručujeme do 24 hodin a při objednávkách nad 3 000 Kč máte dopravu ZDARMA. Našim partnerům navíc nabízíme prodlouženou záruku na veškeré zboží 24+6 měsíců.

Dostupnost zboží

Disponujeme vlastním skladem se stálou zásobou zboží k okamžité distribuci, abychom dokázali expresně zásobovat všechny partnery. Na každý produkt, který prodáváme, máme k dispozici náhradní díly a příslušenství.

Bezplatná doprava při řešení reklamaci

Máme autorizovaný servis pro každý trh, na kterém působíme. Servisní středisko disponuje dostatečnými kapacitami pro efektivní a rychlé vyřizování reklamací a komunikaci s partnery. Navíc při reklamacích dopravu platíme za vás.

Jednoduché objednávání

Zboží můžete objednat snadno a rychle způsobem, který vám vyhovuje. Můžete kontaktovat přímo svého obchodního zástupce nebo využít online B2B portál, jehož cílem je zrychlit a zjednodušit vytvoření objednávky. Získáte jím přehledný a snadno ovladatelný přístup ke všem dokladům, propojení přes datové feedy, přehled skladových zásob či informace ke zboží.

Důvěřuje nám 700 obchodních partnerů, důvěřujte nám i vy.

Reference a dlouholetá spolupráce s našimi partnery jsou jednoznačným a důvěryhodným důkazem o odpovědnosti a spolehlivosti společnosti MOBIOLA.

Staňte se naším partnerem

Jste majitelem kamenného obchodu, eshopu nebo prodejní sítě a máte zájem o naše produkty?

MOBIOLA přestavuje flexibilitu, kvalitu a především spolehlivost. Našim B2B partnerům nabízíme individuální přístup, zajímavé marže a zázemí spolehlivého partnera v oblasti tlačítkových telefonů a SMART zařízení. Získali jsme důvěru stovek partnerů a těšíme se, že jedním z nich se stanete i vy.

Kontaktujte nás na adrese sales@mobiola.eu a zjistěte více o spolupráci plné výhod.

Mobiola worldwide s.r.o.

Českobratrská 692/15
702 00 Ostrava
Česká republika

IČO: 06490557
DIČ: CZ06490557

Najdete nás na sociálních sítích
Nenechte si ujít žádnou novinku
Souhlasím se Zásady ochrany osobních údajů