Prodloužená Záruka

Buďte v klidu díky komfortní péči MOBIOLA. Přidáme Vám ZDARMA další rok záruky na Váš smartphone. Užívejte si tak bezstarostného používání po celé 3 roky.

Pravidla prodloužené záruky pro smartphony Mobiola

Celková záruka poskytována výrobcem 36 měsíců (24+12) čili celé 3 roky

  • Prvních 24 měsíců je poskytováno dle klasických pravidel dle Občanského zákoníku a dalších 12 měsíců je bonusových dle pravidel Mobiola.
  • Výrobek musí splňovat standardní podmínky pro uplatnění záruční opravy (doložení nákupu dokladem či ZL, bez oxidace a mechanického poškození či dalších skutečností rozporující uznání nároku na záruční opravu).
  • Výrobek zaslat do autorizovaného servisu ATC Mobile na náklady odesílatele, cestu zpět hradí servis.
  • Autorizovaný servis ATC Mobile provede posouzení stavu a v případně splnění podmínek pro uplatnění reklamace provede samotnou opravu výrobku a to na náklady Mobiola.
  • V případě, že nárok na opravu bude uznán, avšak výrobek nebude možno opravit (např. nedostupnost ND), bude zákazníkovi nabídnut nový model v podobné výbavě za podobný peníz a to se slevou 50%. V případě odmítnutí bude zpět zaslán původní výrobek neopravený bez možnosti uplatňování dalších nároků ze strany zákazníka.
  • Prodloužená bonusová záruka neprodlužuje zákonnou záruční dobu a nelze v této době již uplatňovat některá práva umožněná zákonnou záruční dobou (odpovědnosti za vady dle OZ) a řídí se platnými pravidly Mobiola.

Buď cool, buď MOBIOLA!

Začni svůj příběh

Vstupte do světa jednoduchosti.