O nás

Společnost Mobiola působí po celé Evropě. Své silné zastoupení má v zemích jakou jsou Španělsko, Česká Republika, Polsko a Slovensko. Na své klienty se zaměřuje ze strany dlouhodobé spokojenosti, záruky která je 36 měsíců nebo výměně skla. Pokračujte a dozvíte se o nás více.

Za vznikem Evropské značky chytrých telefonů, smartphonů i tlačítkových přístrojů MOBIOLA byly před pěti lety potřeby koncového zákazníka. Potřeby každodenních uživatelů mobilních telefonů. Zakladatelé značky MOBIOLA totiž původně fungovali jako distributoři pro nejrůznější výrobce. Takřka denně se však setkávali s připomínkami a nedostatky jak v kvalitě a záruce, tak v poprodejní péči.

Vše vyústilo v rozhodnutí založit vlastní Evropskou značku chytrých telefonů MOBIOLA, které budou za příznivou cenu nabízet nejmodernější technologie a zároveň dostatečnou záruku, která činí tři roky na telefony a rok zdarma na výměnu displeje a navíc skutečně kompletní poprodejní péči i dostupné příslušenství.

Pět let si tak již evropská veřejnost může pořizovat chytré telefony MOBIOLA, které si na trhu ihned našly své místo. Výroba i prodej začaly ve Španělsku, kde již zákazníci denně používají více než dvě stě tisíc telefonů MOBIOLA. Postupně se distribuce rozšířila do dalších evropských zemí a v posledních letech jsou chytré telefony MOBIOLA k dostání také v České a Slovenské republice. Zde jsou telefony MOBIOLA k dostání ve velkých řetězcích, jako Tesco, Globus nebo Electro World a prodej i zde dosahuje desítek tisíc.

Výrobce telefonů MOBIOLA drží slib, který dal sobě i zákazníkům při vzniku značky. Telefony jsou cenově dostupné, na trhu je aktuálně na výběr z dotykových smartphonů, které využívají nejmodernější technologie, kvalitní fotoaparáty i baterie s dvojnásobnou kapacitou. K tomu retro tlačítkové telefony, mezi nimi i dvě historicky nejoblíbenější Véčka. Při čemž i tyto fungují na bázi nejmodernějších technologií a mají zabudovány kvalitní fotoaparáty. Stačí si jen vybrat z pestré nabídky značky MOBIOLA.

Dlouhé výzkumy, přípravy a testování nejvhodnějších komponentů a technologií nám umožňují nabídnout zákazníkům až tři roky záruku na telefony MOBIOLA. První rok od prodeje pak nabízíme výměnu displeje zdarma. K tomu všemu rychle a snadno dostupný servis i široká nabídka příslušenství, v níž nechybí ochranné fólie na skla, vyměnitelné zadní kryty, nebo i možnost dokoupení nové baterie.

MOBIOLA má od svého vzniku na prvním místě koncového zákazníka, za pět let fungování se na tom nic nezměnilo a nezmění ani do budoucna. Naopak budeme dále naslouchat uživatelům našich chytrých telefonů a připravovat pro ně pravidelně nové modely i originální limitované edice.

Jsme zde pro Vás – Váš Mobiola tým

Buď cool, buď MOBIOLA!

Začni svůj příběh

Vstupte do světa jednoduchosti.